מיה איידן
כתבת רווחה חדשות 13

הכתבות של מיה איידן

האישה שעומדת מאחורי חשיפת משי-זהב: "יש לי שמות נוספים שהם פצצות מתקתקות"האישה שעומדת מאחורי חשיפת משי-זהב: "יש לי שמות נוספים שהם פצצות מתקתקות"
יו"ר פורום המתמחים: "הרופאים שעבדו במחלקות הקורונה הם בפוסט טראומה. כמו הלומי קרב"יו"ר פורום המתמחים: "הרופאים שעבדו במחלקות הקורונה הם בפוסט טראומה. כמו הלומי קרב"
חגית פאר וחנה רדו: 'כדי לייצר שינוי אמיתי לא צריך להסתפק בשרות בממשלה'חגית פאר וחנה רדו: 'כדי לייצר שינוי אמיתי לא צריך להסתפק בשרות בממשלה'
שירי קניגסברג במסר לקראת החופש הגדול: "כשהילדים בבית אפשר לזהות כמה הם לבד"שירי קניגסברג במסר לקראת החופש הגדול: "כשהילדים בבית אפשר לזהות כמה הם לבד"
אייל דורון במסר להורים: "תפסיקו להאשים את מערכת החינוך כי אתם חלק ממנה"אייל דורון במסר להורים: "תפסיקו להאשים את מערכת החינוך כי אתם חלק ממנה"
שירי מימון מקבלת את פרס 'עושות שינוי': "צריך כמה נשים בפוליטיקה שיעשו שם סדר"שירי מימון מקבלת את פרס 'עושות שינוי': "צריך כמה נשים בפוליטיקה שיעשו שם סדר"
כיצד להתכונן לראיון בזום ואיך סקס יכול לעזור: טיפים מיועצת קריירהכיצד להתכונן לראיון בזום ואיך סקס יכול לעזור: טיפים מיועצת קריירה
יוצאת בחזרה לשוק העבודה? כך תשפצרי את קו"ח שלך שיתאימו לעולם החדשיוצאת בחזרה לשוק העבודה? כך תשפצרי את קו"ח שלך שיתאימו לעולם החדש
כך הפכה טל אוחנה לכוכבת העולה של שנת הקורונהכך הפכה טל אוחנה לכוכבת העולה של שנת הקורונה
טען עוד
חזור למעלה