מרינה קיגל
עיתונאית, מרצה, מנחת סדנאות כתיבה

הכתבות של מרינה קיגל

"העובדה שח"כ שרן השכל מצפה מאנשים מבוגרים לעבוד כשוטפי כלים רק מוכיחה כמה היא מנותקת""העובדה שח"כ שרן השכל מצפה מאנשים מבוגרים לעבוד כשוטפי כלים רק מוכיחה כמה היא מנותקת"
שחרור נעמה יששכר: "אל תהיו מופתעים כשבעוד כמה חודשים יצמח לנו בסיס של הצבא הרוסי ברמת הגולן"שחרור נעמה יששכר: "אל תהיו מופתעים כשבעוד כמה חודשים יצמח לנו בסיס של הצבא הרוסי ברמת הגולן"
ההחלטה של מייגן מרקל יכולה לשנות גם את החיים שלכםההחלטה של מייגן מרקל יכולה לשנות גם את החיים שלכם
לא הזויה, מעצימה: למה כולנו צריכים להודות לגווינת' פאלטרו על נר הוואגינה שלה?לא הזויה, מעצימה: למה כולנו צריכים להודות לגווינת' פאלטרו על נר הוואגינה שלה?
"הדמיון בין המגזר החרדי למגזר העולים גדול ממה שהרב הראשי חושב""הדמיון בין המגזר החרדי למגזר העולים גדול ממה שהרב הראשי חושב"
מרינה קיגל: "התקשורת הישראלית אוהבת את הרוסים שלה גרוטסקיים ומסכנים"מרינה קיגל: "התקשורת הישראלית אוהבת את הרוסים שלה גרוטסקיים ומסכנים"
"למדתי לשחרר. אם אחד הכובעים הרבים שאני מג'נגלת בהם נפל לרגע, אני מרימה אותו ופשוט ממשיכה""למדתי לשחרר. אם אחד הכובעים הרבים שאני מג'נגלת בהם נפל לרגע, אני מרימה אותו ופשוט ממשיכה"
ויצ"ו, חבל שעם כאלו תקציבים אתם בוחרים להפחיד ולהאשיםויצ"ו, חבל שעם כאלו תקציבים אתם בוחרים להפחיד ולהאשים
בעקבות גזר הדין האכזרי שהוטל על נעמה יששכר: עדויות קשות מהכלא הרוסיבעקבות גזר הדין האכזרי שהוטל על נעמה יששכר: עדויות קשות מהכלא הרוסי
טען עוד
חזור למעלה