חוויות הגרפיטי ופעילות גרפיטיקידס למשפחות

אם יצא לכם להסתובב באזור תל אביב, בטח שמתם לב שרוב הקירות ודלתות החנויות מכוסים בציורים צבעוניים ומושכי עיניים. רבים מדברים על ציורי קיר בלונדון, ברלין וניו יורק, אבל האמת היא שתל אביב יכולה להתגאות בסצנת הגרפיטי התוססת שלה, ובה פלורנטין מוכרת ביותר ואף ידועה בעולם כסצנה מובילה.

אחד הסיורים המושלמים שיצא לנו לראות לחגים הוא סיור גרפיטיקידס, שמותאם למשפחות עם ילדים בגילאי 5-14, פעילות חובה לחובבי אומנות ויצירה. ההסברים בסיור מותאמים לילדים, אבל מרתקים גם את המבוגרים. בסוף הסיור מתכנסים בגינה ירוקה, והילדים משתתפים בפעילות יצירה אליה נחשפו במהלך הסיור, באמצעות מגוון כלי ציור ויצירה מקצועיים שניתן בסיום לקחת הביתה.

https://www.betelavivtours.com/heb/Street_Art_-and-_Graffiti_Tours

 

ככר קדומים ביפו

אחרי תקופה לא פשוטה נראה שמשהו טוב קורה ביפו, במיוחד ביפו העתיקה. ככר קדומים מתחדשת בשורה של עסקים חדשים ומיוחדים ומעוררת סקרנות רבה בעולם התיירות המקומית למביני עניין. מסעדות חדשות, מעדניות, הום סטייל, גלריות מרהיבות ומזיאונים- כל זה קורה בתוך נוף הסמטאות המרתק, שבכל אחת מהן טמון סיפור מיוחד. סיור מודרך ביפו הופך פתאום את הסמטאות והמבנים למדף ספרים, כשמכל מקום אפשר לשלוף סיפור מרתק מתקופה אחרת. כחלק מהתחדשות הכיכר יוצאים סיורים פתוחים בשעה קבועה מדי שבוע. והכי כיף – אפשר לתזמן סיור פרטי למשפחה או לעובדי המשרד לפני הקרנת הסרט, לאחר צהריים וערב מושלמים.

https://www.betelavivtours.com/heb/Jaffa_Tours

סיורים קולינריים

כולנו יודעים שישראל עברה מהפכה קולינרית בשנים האחרונות ובשנה האחרונה כולנו הפכנו לשפים ומבקרי מסעדות ברמה גבוהה. תל אביב בפרט ובערים נוספות הקולינריה מושכת חובבי אוכל מכל העולם והשפע הקולינרי פשוט שומט לסתות. בשנה האחרונה יותר ויותר זוגות ומשפחות יוצאים לנופש בתל אביב (לפחות עד שנוכל לחזור לטייל בחו"ל) ומצטרפים לסיורים קולינריים שונים, שבהם משלבים טעימות ומגלים מקומות וסיפורים חדשים ומרגשים. סיורי אוכל הפכו לאחת הפעילויות הפופולריות והמהנות ביותר בתקופה זו. משוק לווינסקי השיקי, לשוק התקווה העממי, קולינריה גבוהה או תפריט מותאם אישית,  זו עוד דרך נהדרת להכיר את הפסיפס האנושי והקולנרי הייחודי של ישראל.

https://www.betelavivtours.com/heb/Market_Tours

 

אז עם ילדים או בלי, חוויה משפחתית או זוגית, "בי תל אביב טורס"  תספק לכם חוויות איכותיות ופעילויות ייחודיות ומגוונות.  החברה חרטה על דגלה חוויה ברמה גבוהה ביותר הנועדה לספק את הטוב ביותר שניתן במגוון תחומים ובהתאמה אישית כך שתזכרו את החוויה למשך זמן רב ולא רק בסטורי. הצטרפו לסיורים ותגלו עולם שלם ממש במרחק נגיעה ותופתעו שלא עשיתם זאת מוקדם יותר.

https://www.betelavivtours.com/heb/